СЛУЖИТЕЛ ЗА СУПЕРМАРКЕТ - кв.Гръцка Махала 4 часови смени

Търсим да назначим усмихнати и позитивни хора с желание за работа в динамична среда и комуникация с клиенти!
ГРАФИК И РАБОТНО ВРЕМЕ:
- 4 часови смени
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Работи на каса и обслужва клиенти;
- Зарежда и аранжира със стока и следи за срокове на годност;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Много добри комуникативни умения;
- Умения за работа в екип и позитивно отношение към работата;
- Енергичност, сръчност и дисциплинираност;
ОТ НАС ОЧАКВАЙТЕ:
- Стартова заплата, която се повишава с натрупания стаж при нас;
- Ежемесечни бонуси в зависимост от постигнатите цели:
- Коректност и добри условия на труд;
- Реална възможност за кариерно развитие в компанията;
ИНФОРМАЦИЯ:
- 0887 249928
Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Само одобрените по
документи кандидати ще бъдат поканени на интервю
ТЕРМИ МАРКЕТ ЕООД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби