Служител за Фреш бар Go fresh на летище Бургас

Няма описание

Фирма “Джинджърс” ЕООД обявява свободно работно място за позиция барман/ка за новия ни обект на летище Бургас – фреш бар.
Във всички наши обекти, ние държим на качественото приготвяне на всички продукти и впечатляващото обслужване на клиентите ни.
Ако Вие сте отговорен, сериозен и амбициозен човек, който има желание за работа в динамична среда, сред екип от млади хора, станете част от нашия екип.

Отговорности за позицията:
Приготвя и предлага на клиентите най-добрите фрешове, смутита, салати и сандвичи;
Работи на каса, разплаща поръчките и комуникира с клиентите;
Предоставя бързо и ефикасно обслужване през цялото време;
Приема стоката;
Почиства и поддържа работното място и оборудването;
Спазва всички утвърдени стандарти и процедури на работа в обекта.

Изисквания за длъжността:
Енергични и мотивирани хора;
Комуникативни и спокойни в работата с клиенти;
Коректни и със сериозно отношение към работата;
Отговорни в работата с пари и документи;
Сръчност, бързина и организираност;
Поддържане на хигиена на работното място;
Говорим английски и/или руски език;
Опит на подобна позиция е предимство.

Ние предлагаме:
Сезонен договор за периода от 15 май до 30 септември;
Обслужване на чуждестранни клиенти;
Работа в млад и позитивен екип;
Работа на смени - дневни и нощни;
Работа на гъвкав график подходящ за ученици и студенти;
Работа за коректен работодател, който изисква, но цени служителите си;
Месечни бонуси допълнително към основното заплащане;
Ваучери за храна допълнително към основното заплащане;
Сезонен бонус в края на сезон 2022г.
Конкурентно заплащане и бонусиране на доброто представяне на екипа и индивидуално.
Заплащане на транспорт до летище Бургас ( Транспортът се отнася за служители на територията на гр. Бургас

Необходими документи:
Актуална автобиография;
Кратко мотивационно писмо.
Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете необходимите документи.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби