Служител за Fish spa в Златни пясъци

Ако сте усмихнати и енергични, имате желание за работа и търсите млад и позитивен екип. Ние си търсим служители за фиш спа (Fish spa) в КК Златния пясъци. Прочетете изискванията към кандидатите, условията на работа и изпратете вашето CV.
За да станете част от отбора ни трябва:
-да имате навършени 18г.
- да сте усмихнати и лъчезарни;
- да сте бързи и организирани;
- да умеете да работите в екип;
-да спазвате фирмените правила и етикет.
Какви ще са основните Ви задължения:
- работа с клиенти;
- работа с каса;
- поддържане на отлична хигиена на работното място;
Какво предлагаме:
- твърдо основно възнаграждение 40лв+ % от оборота;
- въвеждащо фирмено обучение;
- трудов договор и социално осигуравяне;
- работно време:
само първа 8 часова смяна от 9:00 до 17:30ч
Един почивен ден
- плащане на пътя от и до Варна
Ще насърчим всеки, който има желание, но няма опит на подобна позиция.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби