Ай енд Джи Иншурънс Брокерс ООД/Централен Офис София logo

Служител в застрахователен офис

„Ай енд Джи Иншурънс Брокерс“ ООД e международен застрахователен и презастрахователен брокер, част от групата на Unilink S.A, Полша.Oснована през 1994г., компанията има забележително присъствие на българския застрахователен пазар. Заема безспорна лидерска позиция сред застрахователните брокери, като пласира годишно над 112  млн.лв. премии и обслужва над 280 000 застрахователни полици. Ай енд Джи Иншурънс Брокерс предлага обслужване на клиентите си в цялата страна, чрез постоянно разрастваща се мрежа от офиси, към момента наброяваща над 200 офиса в 93 града на България, в които работят 450 отлично подготвени експерта.Ай енд Джи Иншурънс Брокерс изработва специализирани застрахователни програми за различните индустриални сегменти на бизнеса, договаря индивидуални схеми за участие в положителен финансов резултат, прецизно дефинира профила на риска и намира най-добрите решения, предлагани на застрахователния пазар. Компанията създава целенасочена стратегия за управлението на бизнес рискове – от програма за превенция до решения за алтернативен трансфер.

„Ай енд Джи Иншурънс Брокерс“ ООД e международен застрахователен и презастрахователен брокер, част от групата на Unilink S.A, Полша. Предлага широка гама от застраховални продукти в обхвата на Общото застраховане, Животозастраховане и доброволно здравно застраховане.
Ценим професионализма и качеството на изпълнение на поставените задачи. Винаги сме смятали и поддържаме идеята, че когато хората работят в екип и са достатъчно мотивирани да вършат работата си по най-добрия начин, то те винаги успяват. Ако искате да работите при нас - брокерът с висока лидерска позиция на застрахователния пазар в България, ние ви приветстваме с удоволствие.
Задължения и отговорности
· Продажба на застрахователни продукти.
· Консултиране и обслужване на клиенти на Брокера;
· Изготвяне на оферти и работа със специализиран софтуер;
· Поддържа постоянна комуникация с клиенти и застрахователни дружества;
· Организиране и администриране на документи;
· Извършване на отчети.
Изисквания за заемане на длъжността
· Средно/Висше образование
· Компютърна грамотност: MS Office, Internet;
· Компетенции: способност за разрешаване на проблеми, ориентация към резултати с отлични комуникативни и междуличностни умения;
· Желание за кариерно развитие в областта на застраховането.
Ние Ви предлагаме
· Работа във високо перспективен сектор на развитие;
· Първоначално и последващо обучение;
· Възможности за професионално развитие в областта на застраховането;
· Възможности за обучение и развитие на редица умения и компетенции свързани с продажбения процес;
· Опитен мениджърски екип, на който да разчитате за съвети и подкрепа в опазване на вашия интерес;
· Стимулиращо заплащане с възможност за допълнително възнаграждение в зависимост от постигнатите резултати.
Всеки успех има своето начало, а сега е времето за правилната стъпка в професионалното Ви развитие. Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография на български език със снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „Ай енд Джи Иншурънс Брокерс“ ООД, в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби