Служител в отдел Здраве и Безопасност, специалист ЗБУТ

Няма описание

Експерт Здравословни и безопасни условия на труд
Фирма "ПИМК" ООД, гр. Пловдив поради разрастване на дейностите търси да назначи служител в отдел "Здраве и Безопасност", експерт ЗБУТ.
1.Основни функции и задължения:
* Организира, координира и контролира дейностите за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд в компанията;
* Разработва и прилага вътрешни правила на предприятието за ЗБУТ и инструкциии за безопасна работа;
* Извършва начални инструктажи по ЗБУТ на новопостъпили служители;
* Представлява компанията пред компетентните органи с контролни функции в областта на здравословни и безопасни условия на труд;
* Изготвя необходимите справки, анализи и отчети за нуждите на Ръководството.
2. Изисквания за заемане на длъжността:
* образование: висше - строително или средно - строително е предимство.
* познаване на нормативните изисквания по ЗБУТ.
* професионален опит – предимство имат кандидати, работили на подобна позиция.
* компютърна грамотност.
* отлични комуникационни и организационни умения;
* инициативност, способност да взема решения, убедителност, издръжливост, емоционална стабилност;
При проявен интерес, моля изпращайте подробна автобиография.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности