Служител в отдел Счетоводство

Няма описание

Служител отдел Счетоводство
Фирма „Пластик София” ООД с основна дейност търговия с опаковки и консумативи за еднократна употреба търси да назначи:
Служител в отдел Счетоводство за гр. София
Основни задължения, свързани с длъжността :
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
- Осчетоводяване на банкови извлечения и проследяване на задължения и вземания;
- Изпълнение на задачи поставени от Гл. счетоводител и Зам.гл. счетоводител;
- Подреждане на фактури;
- Заместване касиера на фирмената каса;
- Отчитане на подотчетните лица.
Изисквания:
- Висшето образование в областта на счетоводството е предимство.
- Добра компютърна грамотност
- Организирано и отговорно изпълнение на поставените задачи;
Ние предлагаме:
- Мотивиращо и коректно заплащане;
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;
Ще се свържем с избраните от нас кандидати. -

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби