Служител в отдел пактериане

Основни задължения:
Опаковане и пакетиране на продукти по поръчки на клиенти;
Подреждане и изпращане на продуктите;
Изисквания:
- Да имате желание за работа;
- Да сте енергични, динамични и експедитивни;
- Бързина на работа и прецизност;
- Да сте изпълнителни и да умеете да работите в екип.
- Добра компютърна грамотност
Компанията предлага:
- Коректно и редовно изплащане на възнаграждението;
- Трудов договор и осигуровки+ бонуси
- Подкрепяща и позитивна работна среда
-Сигурно работно място, възможност за развитие
Моля, кандидатствайте по тази обява само, ако смятате, че сте сериозни и работата представлява интерес за Вас. Нашето време е ценно и бихме искали да уважите това!
Ако предлаганата от Нас длъжност представлява интерес за Вас можете да кандидатствате за нея, като кликнете на бутона "кандидатствай по тази обява" и ни изпратите актуално CV в европейски формат +актуална снимка. Кандидатури без снимка няма да бъдат разглеждани!
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при условия на пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби