Служител в онлайн магазин

Oнлайн магазин търси нови служители
Нашата дейност е свързана с предлагането на разнообразни стоки - от такива за дом и градина, до козметика, аксесоари за автомобили, спортни стоки и други.
Поради разширяването на работната дейност, ние търсим амбициозен, отговорен и организиран персонал, който да има добър подход в обслужването на клиенти .
Ако сте търпелив към клиентите и имате мотивация, нашите врати са широко отворени, за хора с желание за работа !
Вие сте подходящ кандидат ако притежавате:
* комуникативни умения /официална комуникация с клиенти/ по телефон, чат и мейл;
* умения за работа с клиенти и обслужване на заявки;
* желание за дългосрочна заетост в утвърдена компания;
* желание за усвояване на нови търговски умения и добри практики;
* гъвкавост, инициативност, енергичност;
* коректност и конфиденциалност по отношения на фирмената информация;
* умеете да спазвате дадените ви инструкции.
Основни задължения:
*Потвърждаване на поръчки с клиента с модерна и автоматизирана система
*Обслужване на клиенти по телефона
*Организиране и подреждане на стока
*Пакетиране на пратки
Ние предлагаме:
- Работа в динамична среда.
- Твърда заплата + бонуси.
- Трудов Договор.
- Възможност за развитие.
- Възможност за обучение.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Минимум завършено средно образование;
• Компютърна грамотност
• Правилна дикция и добра езикова култура;
• Добри комуникативни умения.
•Търпение и подход към клиентите;
•Желание за развитие в работата;
•Позитивно мислене и нагласа;
•Организираност, експедитивност и дисциплина в работата;
•Умение за работа в екип;
•Коректност и лоялност;
За предимство се счита:
• Опит в работата с клиенти;
• Шофьорска книжка ( с опит в шофирането)
• Английски език ( разговорно ниво)
• Кандидати с трудов опит в курилска фирма
Моля, кандидатствайте по тази обява само, ако смятате, че сте сериозни и работата представлява интерес за Вас. Нашето време е ценно и бихме искали да уважите това!
Ако предлаганата от Нас длъжност представлява интерес за Вас можете да кандидатствате за нея, като кликнете на бутона "кандидатствай по тази обява" и ни изпратите актуално CV в европейски формат +актуална снимка. Кандидатури без снимка няма да бъдат разглеждани!
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при условия на пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери