Служител в цех Сурови храни - транжор

Прима Фуудс АД е създадена в края на 2011г. Прима Фуудс произвежда напълно сготвени продукти от пилешко месо.  От създаването си фирмата изгради и утвърди името си на висококачествен производител на готови ястия от птиче месо. Фирмата е предпочитан доставчик на готови компоненти за ястия за вериги ресторанти, авиолинии, кетъринг фирми в Западна Европа. В началото на 2015 фирмата пусна в експлоатация втора линия за готвене.

"Прима Фуудс" АД е бързо разрастваща се експортно ориентирана фирма за производство на готови храни от пилешко филе. Клиенти на компанията са водещи авиокомпании, вериги заведения за хранене, кетъринг фирми в Европа. Във връзка с разширяване на производствения си капацитет в град Плевен търсим да назначим "Транжор на пилешко филе"
Задължения:
-Грамира, нарязва, оформя пилешко филе и бон филе, според асортимента зададен в производствената програма;
-Ниже шишчета по зададен капацитет;
-Извършва контролни измервания на обработеното от него филе;
-Поддържа висока производствена хигиена в съответствие със санитарните изисквания;
-Да спазва правилата и инструкциите за безопасност и здраве при работа.
Изисквания :
1. Средно образование;
2. Сръчност;
3. Професионален опит на подобна позиция е предимство;
4. Умения за работа в екип.
Ние Ви предлагаме:
1. Работа в стабилна и бързоразвиваща се компания;
2. Aмбициран екип;
3. Много добро възнаграждание;
4. Почистване и изпиране на работното облекло.
5 Транспорт в рамките на града и предоставени средства за транспосрт на пътуващите от други населени места;
6. Едномесечно платено обучение.
Ако предлаганата позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуално CV чрез уебсайта.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Плевен

Административни, Офис и Бизнес дейности