СЛУЖИТЕЛ ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА НА ХОТЕЛ

Няма описание

Хотел "Флагман" се намира в новата част на гр. Созопол, на 20 м от стадиона "Арена Созопол" и на 50 м от плажа. Разполага с 56 стаи, ресторант и лоби бар.
Хотелът търси да назначи мотивирана и отговорна личност на позиция "служител техническа поддръжка на хотел".
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- технически умения и познания - ЕЛ, ВиК, дърводелство и строителство
- бърза и адекватна реакция в случай на аварии, както и своевременното им отстраняване
- шофьорска книжка, кат. В
- умения за работа в екип
ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Дейности по поддръжка на хотела
- Бързо отстраняване на аварии и повреди
- Текущи ремонти
- Превоз на персонала от Бургас до хотела и обратно през периода април - октомври
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- отлично възнаграждение
- трудов договор и осигуровки
- осигурена храна
- осигурен транспорт
Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.
След подбор ще се свържем само с одобрените кандидати.
Фирмата гарантира конфиденциалност на получените лични данни.
Телефон за контакти: 0884791073
Благодим Ви предварително за проявения интерес!

June 10th, 2022

Созопол

Ремонтни и Монтажни дейности