Служител-шофьор кат.B+E

Няма описание

Фирма Лоялти Логистикс Сървисис търси служител-шофьор категория B+E
Основни Задължения:
- участва в товаро-разтоварните дейности
- доставки на стоки до наши клиенти на територията на цялата страна с лекотоварен Бус и ремърке
- изпълнява точно и своевременно определените транспортни курсове
- спазва законоустановените правила и разпоредби при шофиране, както и процедурите и стандартите на фирмата
- ефективно управление на повереното транспортно средство и грижа за запазване на неговото техническо състояние
- оптимално използване на работното време
Изисквания към кандидатите:
- Организирана личност с дългосрочна нагласа за отговорна и динамична работа
- Коректност, лоялност и желание за работа в екип
- Шофьорска книжка категория „В+Е“
- Готовност за работа в извънработно време при необходимост
- Работа с GPS навигация и смартфон
- Работата с транспортни документи
Предимство:
- Управление на Мотокар
- Опит в управлението на Бус с ремърке до 3,5т.
Ние предлагаме:
- Дългосрочен договор на пълен работен ден
- Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
- Стабилност и коректност
Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините към нашия екип, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.

June 10th, 2022

Бургас

Шофьори, Куриери