СЛУЖИТЕЛ СКЛАД

ВИП Секюрити е най-голямата и бързоразвиваща се компания в охранителната индустрия в България.Вече над 20 години сме се доказали като надежден бизнес партньор на клиентите си и лидер в доставянето на пълния сектор от услуги в областта на сигурността в страната: Охранителни услуги, касови услуги, мониторинг и реакция, електронни системи за сигурност, консултантски услуги, обучение и др.    Ние от ВИП Секюрити се развиваме, растем и постоянно разширяваме дейността си чрез подобряване на продуктите и услугите, както и чрез процеси на сливания и придобивания на компании от различни сектори.Организацията ни инвестира непрестанно в развитието на професионалната квалификация, благосъстоянието и уменията на служителите, тъй като вярваме, че хората са в центъра на нашия успех. Като допълнително доказателство за постиженията ни, от ВИП Секюрити сме били неколкократно награждавани с престижното отличие Superbrands в България.ВИП СЕКЮРИТИ – СВОБОДАТА НА СИГУРНОСТТА

Ние от VIP Security сме най-иновативната и добре развиваща се компания в сферата на сигурността на национално ниво.
Организацията ни постоянно разширява дейността си и следвайки динамичното си развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти на позицията „Служител в склад“ за град София.
Нашите изисквания:
- Да притежаваш диплома за завършено образование
- Да имаш чисто съдебно минало
- Да си сръчнен и организиран
Основните отговорности на позицията са да:
- Приемане и обработка на брак от печатни издания
- Групиране и окомплектоване на брака
- Подаване на информация за наличности
- Осъществява физическото преместване на брака по складови места
- Поддържане на ред и хигиена на повереното работно място
Ние предлагаме:
- Работa на смени
- Трудов договор
- Ваучери за храна
- Коректност в трудовите отношения
- Фирмено обучение за служителите
- Възможност за допълнително заплащане;
Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография или ни посетите на място в централния офис през всеки работен ден от 08:00 до 16.30ч.
Адрес бул. "Цариградско шосе" N141 (метростанция "Интер Експо Център").
Телефон за връзка: 0894 42 99 77
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат интервюирани. Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП СЕКЮРИТИ“ ЕООД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби