Служител отдел резервации - постоянна заетост

Служител отдел резервации
Grupovo bg - един от водещите сайтове за колективно пазаруване на българския пазар търси да назначи служител в отдел резервации
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ БЪДАТ:
- Приемане и обработване на запитвания за свободни места в хотелите и агенции– партньори на сайта – по телефон или чрез резервационната система на Grupovo bg.
- Запознаване на клиентите с условията на настаняване и условията на офертите, предлагани в Grupovo bg
- Съдействие на клиентите при покупка на ваучери от сайта
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВАС:
- Възможност да започнете работа веднага;
- Образование: средно или висше;
- Комуникативност и ангажираност към работата;
- Много добра компютърна грамотност;
- Умения за работа с клиенти;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативност, отзивчивост, коректност, мотивираност;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добро възнаграждение
- Обучение и работа във вече изграден екип
- Работа на 5-дневна работна седмица
- Трудов договор
- Годишен отпуск 20 дни, който не може да бъде ползван в периода 1 юни- 15 август, поради голямото натоварване на офиса по това време на годината.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- автобиография;
- актуална снимка.
Заплатата е 1200лв

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм