Служител отдел резервации

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Приемане на резервации по телефона, имейл и всички останали официални канали.
- Въвежда резервации в хотелската система.
- Ежедневно проверява достоверността по отношение на резервациите, както и плащанията по тях.
- Отговаря за бързото и навременно обслужване на клиентите.
- Дава вярна и точна информация на клиентите относно хотела, възможностите за настаняване, цената за настаняване и включeните в нея услуги, условията на резервацията и др.
- Следи заетостта на хотела и дава справки и отчети към ръководството на хотела.
- Информира всички отдели за периоди на STOP Sales.
- Отговаря за качественото и в срок изпълнение на поставените задачи, в съответствие с функционалното предназначение на длъжността на поверения му отдел.
- Напомня за забавени плащания на партньори и клиенти.
- Взима решения за корекции и промени при разпределението на гостите в зависимост от специалните им изисквания.
- Създава и осъществява контакти с настоящи и бъдещи клиенти;
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВАС:
- Опит на подобна позиция е предимство
- Възможност да започнете работа веднага;
- Образование: средно или висше;
- Комуникативност и ангажираност към работата;
- Много добра компютърна грамотност;
- Умения за работа с клиенти;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативност, отзивчивост, коректност, мотивираност;

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм