Служител онлайн магазин

Търговска фирма ориентирана в производството и търговията на дамски и мъжки спортни дрехи ,търси да назначи във Варна служител към он лайн магазин
ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
- отлична компютърна грамотност- Microsoft Excel,Word
- прецизност
- отговорност
- нюх и познания към текстилни материи, бърза ориентация към дамски и мъжки модели
- способност за работа в динамична среда
- отлична концентрация на работното място
- отлична езикова и писмена култура.
- опитът на подобна позиция е задължителен
-ЖЕЛАНИЕ ЗА РАБОТА И ОБУЧЕНИЕ
Вашите задължения :
- разпечатване на поръчки
- разпечатване на товарителници
- приема стока
- разпределя стоката по поръчки
- опакова и подготвя пратките за изпращане с куриер
- сортира и подрежда стоката в склада
- следи за наличности
- изготвя заявки
- организа склада и ежедневните задачи
- подпомага цялостната дейност в офиса
- поддържа хигиената на работното си място

Ние ПРЕДЛАГАМЕ:
-отлична работна среда
-пет дневна работна седмица
-раб.време от 9-17:30 часа
-почивни дни - събота и неделя и всички национални празници
Стартова работна заплата 800 лв
Ако предложението представлява интерес за вас,моля изпратете:
-актуална автобиография
- актуална снимка
*Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
*Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора на тази длъжност.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности