Служител обща поддръжка на сграда - позиция на 4 часа

Арт Медия Груп ЕООД търси да назначи Служител обща поддръжка на сграда - позиция на 4 часа
Основни задължения - Общи дребни ремонти и поддръжка
- Подмяна на осветителни тела;
- Подмяна или поправка на ВиК елементи;
- Подмяна или поправка на брави, панти, ключалки;
- Поправка и монтаж на офис бзавеждане;
- Косене и поддръжка на тревни площи, почистване на воронки.
Изисквания:
- Умение за работа с различни видове инструменти;
- Умение за работа с малки пробивни и режещи машини;
- Сръчност, прецизност и внимание към дейла;
- Опит на същата или сходна позиция се счита за предимство.
Ние Ви предлагаме:
- Фирмено обучение;
- Дългосрочни трудови правоотношения;
- Много добри условия на труд в модерна база.
Ако Нашето предложение представлява интерес за Вас, очакваме Вашата автобиография с актуална снимка.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, цялата информация, която предоставяте е защитена съгласно Закона за защита на личните данни и ще бъде използвана единствено за целите на този подбор.

June 10th, 2022

Бургас

Ремонтни и Монтажни дейности