Служител нощна смяна в хотел

Няма описание

Предлаганата длъжност е за служители за нощна смяна в хотел Степ, Слънчев бряг до края на сезон 2022. Хотел Степ е малък семеен хотел, разположен централно в западната зона на комплекса, който работи изцяло на английския пазар с клиенти на туроператора Jet2Holidays.
Основните задължения включват:
- обслужване на гостите на хотела
- следене за спазване на реда в хотела през нощта
- предоставяне на лимитирани услуги на гостите на хотела на бар и рецепция
Изисквания към кандидатите:
- Владеене на английски език
- Опит в сферата на туризма е предимство
- Възможност за започване на работа възможно най-скоро
Успешният кандидат трябва да е контактен, позитивно настроен, адаптивен към работна среда и да умее да работи в екип.
Ние предлагаме:
- Атрактивно и редовно заплащане на трудов договор
- Безплатно настаняване в квартира (или карта за транспорт за кандидати от близки места)
- Работа в приятелска атмосфера, в младежка и интернационална среда
- Работата е в график 2 работни дни/1 почивен ден в 12-часови смени
- храна и напитки по време на смяната
- поемане изцяло на осигуровките
- продължителност на сезона до края на септември
- осигурено работно облекло
При интерес изпращайте CV с актуална ваша снимка.
Ще се свържем само с одобрените кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм