Служител на бюро Информация в търговски център

Позицията е на бюро Информация в ТЦ "Мега Мол София"
Отговорности:
- Административни и офис задължения, свързани с търговския център и мениджмънт офиса
- Предоставяне на информация
- Приемане на телефонни обаждания
- Подпомагане на различни маркетингови кампании на територията на търговския център
- Промоутърска работа
Изисквания:
- Средно или висше образование
- Отлични комуникативни умения, организираност, прецизност
- Умения за работа в екип и подреждане на приоритетите
- Отговорност към поетите ангажименти
- Владеене на английски език е желателно
- Ентусиазъм и позитивно отношение
Ние предлагаме:
- Обучение и добиване на знания в сферата на Маркетинга
- Интересна и динамична работа
- Работно време на смени по график
- Коректно отношение
Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете своята автобиография и актуална снимка.
Очакваме сериозни кандидати, които търсят постоянна работа.
Месторабота: София

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности