Служител, информация за пътувания - офис Варна

Поради разширяване на дейността ни, и откриване на нов офис в град Варна търсим да назначим "Служител, информация за пътувания" за работа в офис на туристическа агенция на 8 - часов работен ден, възможност да бъде и водач на туристически групи в страната и чужбина.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Поддържа ежедневна кореспонденция с клиенти и партньори на фирмата;
- Продава оферти и туристически пакети на клиенти;
- Подготвя всички необходими документи за предстоящи пътувания в страната и чужбина;
- Изготвя договори, обработва резервации, прави отчети за изминалите пътувания;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Добро владеене на английски език (задължително); владеенето на втори чужд език (руски, турски) е предимство;
- Образование в областта на икономиката и туризма;
- Опит в туристическа агенция, работа с резервационни системи и оформяне на документи за пътувания е предимство;
- Отлична комуникативност, инициативна и динамична личност, с желание за работа в екип;
- Компютърна грамотност MS office;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянен трудов договор;
- Добро възнаграждение - 1200 лв. - нето, при желание да пътува като водач предлагаме и допълнително заплащане / командировъчни /;
Ако отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби