ПОРШЕ ИНТЕР АУТО БГ ЕООД/офис София logo

Служител Автомивка

Няма описание

"Порше София Юг" - официален дилър и сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на автомобили Фолксваген, търси да назначи служител автомивка.
Отговорности:
- бързо и качествено извършване на всички видове почиствания, измивания и автокозметични услуги;
- гарантиране на възможно най - високо качество при изпълнение на възложените поръчки по отношение на срокове, комплексност и точност;
- привеждане на автомобили от ремонт в готовност за издаване на клиентите;
- привеждане на автомобили от транспортно състояние в готовност за продажба.
Изисквания към кандидата:
- отговорност;
- лоялност и коректност;
- образование - средно;
- свидетелство за правоуправление на МПС, кат. В;
- личностни качества: организираност, готовност и умения за работа в екип;
- опит на същата позиция се счита на предимство.
Какво предлагаме:
- работа в утвърдена компания с екип от професионалисти;
- допълнителен пакет - социални придобивки;
- отлични информационна и материална обезпеченост и процеси от страна на производителя и работодателя във връзка с изпълнението на функциите на позицията.
Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля да изпратите автобиография с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби