Шлосер-монтьор

І. ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
Обобщено описание на работата, която извършва изпълнителя на длъжността:
1. Организира и извършва монтаж, демонтаж и поддръжка на машините и съоръженията в изправност.
Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността:
2. Извършва монтаж, демонтаж и ремонт на машините и съоръженията като:
- подготвя машините за ремонт;
- разглобява, промива, обезмаслява и сглобява детайлите и възлите;
- окачествява ремонта на машините и съоръженията;
- изпитва монтираните или ремонтираните машини и съоръжения.
3. Разчита конструктивна, техническа и технологична документация- сборни и работни чертежи, технологични карти, контролни карти, диаграми за анализ и др.
4. Поддържа работното си място във вид, отговарящ на изискванията за извършване на текущи технически проверки и монтаж на машини и съоръжения.
5. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.
Предлагаме трудов договор с "ИЛ-ДИ-67" ЕООД Бургас,редовно заплащане,отлични условия на труд, коректно отношение, командировки, осигуровки и застраховки.

June 10th, 2022

Бургас

Ремонтни и Монтажни дейности