Шлосер-Монтьор

Вато БГ е специализирана в предоставянето на продукти и цялостни решения за водоснабдителни и канализационни системи. Компанията комбинира знания, продукти и услуги в обслужването на една основна цел – да повиши издръжливостта и надежността на ВиК системите.Съществена част от предмета на дейност на фирмата е производството на водопроводна арматура базирано на оптимизирана конструкция. Вато БГ предоставя практични и опростени решения и услуги, които повишават ефективността в управлението на водопреноснaта мрежа и спомагат за намаляване на загубите на вода.

Казанлък

Фирма Вато БГ е специализирана в предоставянето на продукти и цялостни решения за водоснабдителни и канализационни системи. Съществена част от предмета на дейност на фирмата е производството на водопроводна арматура. Поради разширяване на нашата производствена дейност търсим мотивиран кандидат за позицията:
ШЛОСЕР-МОНТЬОР
Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование - средно или средно специално техническо образование.
• Трудов стаж : не се изисква.
• Висока лична дисциплина и чувство за отговорност, комуникативност.
Основни задължения:
• Шлосерска обработка - неспециализирана работа с машини и инструменти за металообработка, разпробиване, рязaне;
• Работа по боядисване, подготовка на материали, заготовки, подреждане;
• Сглобяване на детайли и цели продукти;
• При необходимост изпълнява и други задачи, възложени му във връзка с производствената дейност на фирмата;
• Поддържа хигиена на работното място при изпълняване на служебните си задължения.
Ние Ви предлагаме:
• Отлични условия на труд;
• Натрупване на опит и развитие в новосъздадена прогресираща фирма;
• Възможност за усвояване на нови технически компетенции;
• Редовно и мотивиращо заплащане.
Работно време – от 8.00 до 17.00
Ако това предложение Ви интересува и отговаряте на изискванията,
моля, изпратете CV със снимка и мотивационно писмо.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за интервю.
Месторабота: Казанлък / България

June 10th, 2022

Казанлък

Производство