Шлосер - монтьор

Водеща машиностроителна компания с утвърдени пазарни позиции в Европа, Азия и Близкия Изток, търси за своето производствено предприятие доказани професионалисти за позицията Шлосер-монтьор.
Роля и отговорности:
• монтира възли и изделия според техническа документация ръчно, чрез електро инструменти или хидравлични преси;
• проверява правилността на монтажа на сглобените възли и изделия, внася корекции при необходимост;
• следи и поддържа работната площадка във вид, който дава възможност за точно и качествено извършване на работата;
• при необходимост извършва допълнителни задачи, поставени от прекия ръководител;
Задължителни изисквания:
• средно образование;
• отговорност при изпълнението на възложените задачи;
• сръчност и наблюдателност;
• умение за работа в колектив;
Ще имате предимство, ако притежавате:
• завършено средно образование, средно техническо ще бъде предимство;
• умение в разчитането на чертежи и производствена документация;
• внимателен и съвестен начин на работа;
• опит в монтажни дейности;
Компанията предлага:
• добри условия за работа;
• мотивиращо възнаграждение;
• възможност за професионално развитие.
За да кандидатствате ни изпратите актуална автобиография онлайн или на адрес: Габрово, ул. Генерал Николов №1. Телефон за информация: 066/ 801 375. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от Подемкран АД действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Габрово

Производство