ШЛОСЕР МЕТАЛООБРАБОТКА

ИКИС СЛ ООД, е създадена през 1998 година, като основна дейност на компанията са проектиране, производство, асемблиране, инсталиране UVC уреди за дезинфекция, високотехнологични машини за лазерно рязане, осветителни системи и метални изделия.Високотехнологичното оборудване, новоизграден модерен производствен парк и високо квалифициран екип от специалисти, позволяват на ИКИС СЛ ООД, повече от двадесет години да предоставя на своите партньори комплексни решения за проектиране, производство и асемблиране в областта на машиностроенето и металообработването.ИКИС СЛ ООД е иновативна компания. Произвежданите и влагани в нашите изделия компоненти, са гаранция за сигурност и качество. Стремежът ни е продуктите произвеждани от нас, винаги да са в крак с технологичните иновации, така че да бъдат актуални, ефективни, функционални и едновременно с това стилово издържани.Постигаме целите си чрез гъвкаво, цялостно управление на дейностите и качественото им изпълнение до персоналното внимание към всеки клиент. Всичко това себазира на дългогодишния ни опит, качествените материали и консумативи, които влагаме внашите продукти, както и на техническата обезпеченост и висок професионализъм на повечеот 60 специалисти, които имат висок потенциал и дългогодишен професионален опит.Фирмата има установени дългогодишни отношения с български и чуждестранни партньори: UNICREDIT, DSK,  DM, LIDL, MOBILTEL, LAPOST, PRECITEC, NISSAN, CITROEN, SEAT, TOYOTA, LUFTHANSA TECHNIK,  UBB, BURGER KING, KINO ARENA,  KFC и други.

ИКИС СЛ е компания, занимаваща се с разработка и производство на UV-C уреди за дезинфекция, иновативни, високотехнологични и висококачествени машини, системи за осветление и метални изделия.

Във връзка с производствените нужди, търсим да назначим ШЛОСЕР МЕТАЛООБРАБОТКА

Задължения:
• Обработка на метални детайли зададени по план и спецификация.

Изисквания:
• Завършено средно техническо образование;
• Предишен опит като шлосер;
• Умение в разчитането на чертежи и работни планове;
• Технически умения.

Предлагаме:
• Конкурентно възнаграждение, дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена производствена фирма;
• Добри условия на труд;
• Динамична и предизвикателна работа в професионален екип.

Работно време: Понеделник-Петък, 8.00 ч.- 17.00 ч.
Осигурен служебен транспорт от метростанция Сливница до фабриката в с. Волуяк, ул. „Бел камък” № 9.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата
автобиография. Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и
ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности