Складови служители

Ние от Фреш енд Фууд Лоджистик ЕООД сме екип от професионалисти с над десет годишен опит в логистичната индустрия. Работим с едни от най-големите вериги и доставчици, занимаващи се с дистрибуция и продажби на бързооборотни стоки. Продължаваме да развиваме и разширяваме нашата мрежа от партньори, като в тази връзка търсим да назначим мотивирани, с желание за работа и развитие нови служители за склад под температурен режим - охладено или замразено:
Отговорности:
- Комисиониране на стока към клиентите, според заявените от тях артикули и количества;
- Приемане, съхраняване и експедиране на стоки според фирмените стандарти;
- Следене за нередности по отношение целостта на стоката и опаковките;
- Превозване на стока на територията на склада с помощта на палетна количка.
- Прилагане на внедрената от организацията система за безопасност при работа с хранителни продукти;
Ние предлагаме:
- Работно облекло и обувки;
- Допълнителни социални придобивки;
- Бонусна система на база личната производителност на всеки служител;
- Работа в стабилна компания, лидер в своята сфера;
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование;
- Предишен опит на сходна позиция не е задължителен;
- Бързина и качество при работа;
- Стриктност при изпълнение на поставени задачи;
- Лоялност и желание за постигане на високи резултати.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране или изтриване на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби