СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Няма описание

OPAKOVKA BG е компания занимаваща се с производство и продажба на опаковки и опаковъчни консумативи! Разполага със складови бази в седем града в страната с централен склад София. Отворената позиция в момента е за складoв служител за град София
Вие сте подходящ кандидат, ако притежавате:
* средно образование;
* отговорност, точност и изпълнителност;
* желание за работа в динамична среда;
* умение за работа в екип;
* познания за реда и изискванията при приемане и изпращане на стока;
* предишен опит като комесионер ще се счита за предимство.
Задължения и отговорности:
* осъществява цялостната дейност по изпълнение на поръчки;
* окомплектова артикулите по постъпили заявки;
* транспортира готовите поръчки до съответните места за товарене;
* носи отговорност за запазване на добрия търговски вид на стоките;
* спазва вътрешнофирмените правила и изпълнява отговорно служебните задължения.
Ние Ви предлагаме:
* Високо възнаграждение, обвързано с постигане на поставени цели;
* Много добри условия на трудова среда;
* Възможности за обучение и професионално развитие в структурата на компанията.
Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството, моля, кандидатствaйте в срок до 26.07.2022 г., като изпратите CV.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Данните, предоставени от Вас, са лични по смисъла на ЗЗЛД и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби