Кочеткова, Певецова and Ментешев-2019 logo

Складов служител - нощна смяна

Transpress е водеща логистияна компания в България, създадена преди повече от 28 години. Компанията обединява хора, технологии и транспортна мрежа по начин, който постоянно разкрива нови възможности за развитие. Към днешна дата разполага с над 700 служители, 14 локации в България, над 13 000 кв.м складови площи и над 250 превозни средстава.

Transpress е водеща логистична компания в България, създадена преди повече от 29 години. Компанията обединява хора, технологии и транспортна мрежа по начин, който постоянно разкрива нови възможности за развитие. Към днешна дата разполага с над 800 служители, 13 локации в България, над 13 000 кв.м складови площи и над 350 превозни средства.

Компанията предлага:

- Трудов договор на пълни осигуровки, сключен с фирма Транспрес Деливъри;
- Отлично възнаграждение обвързано с постигнатите резултати;
- Корпоративно обучение;
- Допълнително здравно осигуряване, след изтичане на изпитателния срок;
- Развита мотивационна политика - различни отстъпки и преференциални условия за карти за спорт;
- Работа в стабилна фирма с мотивиран екип;

Основни задължения:

- Извършва товаро-разтоварни дейности, като следи за качеството на опаковката на пратките, броя на отделните колети, етикетирането и контрол на теглото им;
- Приема и предава пратки от склада към шофьори/куриери/клиенти;
- Разпределя пратки в склад чрез мобилен скенер;
- Работа с контрактна логистика;
- Работи със специализирана складова техника и софтуер;
- Ежедневно подреждане и почистване на работната площ;

Основни изисквания:

- Предишен опит като складов служител или релевантна длъжност;
- Високо ниво на отговорност, дисциплина и лоялност;
- Компютърна грамотност - добро ниво;
- Свидетелство за мотокар - предимство;
- Шофьорска книжка „Б“ категория – предимство.

Ти ли си човекът, когото търсим? Ако отговаряш на изискванията ни и смяташ, че си подходящо допълнение към нашия екип – не се колебай, изпрати ни автобиографията си!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби