СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ И МОНТАЖИСТ

Matrax is a leading distributor of two of the most exciting and fast-growing sleep and comfort brands in South-eastern Europe - Magniflex and isleep.The Italian brand Magniflex is a world-leading producer of premium mattresses and sleep accessories, with more than 55 years of expertise, more than 35 million happy customers and a presence in 99 countries all over the globe.isleep is a smart and innovative brand that offers a unique combination of high-class materials, the latest technology and functional, fresh design at an attractive price. The founding concept behind isleep quick-growth success is the belief that exceptional sleep should not come at a compromise between quality and price.

МАТРАКС ЕАД  е изключителен вносител и дистрибутор на италиански матраци Magniflex и водещи световни марки продукти за сън. Най-голяма ценност на компанията  е  екипът   от професионалисти, отдадени на най-високите стандарти и работни практики.  За складовата ни база търсим позитивен и отговорен служител на позиция:

Основни отговорности за позицията:
Окомплектова клиентските поръчки
Товари, разтоварва и подрежда стоките
Участва в периодични инвентаризации
Координира дейността си с групов отговорник и Ръководител склад
При необходимост, участва в монтаж на мебели за спалня

Изисквания към кандидатите:
Комуникативност, лоялност и изпълнителност
Умения за работа в екип приоритизиране на задачите
Предишен опит на сходна позиция ще се счита за предимство

Ние ти предлагаме:
Работа в компания с високи стандарти за качество
Отлични условия на труд в динамична и иновативна компания
Възможности за професионално развитие
Мотивиращо възнаграждение и трудови взаимоотношения спрямо нормативната уредба
Програма за спорт
Ваучери за храна

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД. Ние гарантираме пълната конфиденциалност на Вашата кандидатура.

София

Търговия и Продажби