СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Няма описание

COMO е един от общо четирите филиала на Австрийската верига К.Лудвиг и е водеща на българския пазар компания за внос и търговия с качествени мебели и аксесоари.
Над 15 години ние се грижим за комфорта и домашния уют в хиляди български домове.
За изпълнение на нашите цели, търсим да назначим:
СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ,
Нашите изисквания са:
• Завършено средно образование,
• Готовност за работа при натоварване и в екип
• Отговорност и организираност
• Самоинициатива и личен ангажимент
• Квалификация за Водач на електрокар се счита за предимство
Основни задължения:
• товаро-разтоварна дейност, приемане, подреждане, съхраняване и издаване на стоки.
• цялостна дейност по съхраняване и окомплектоване на стоките
• бързо, вежливо и компетентно обслужване на клиенти
Ние предлагаме:
• Трудов договор
• Допълнителни социални придобивки
• пълно работно време, по график
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информация относно данните, които събираме от Вас чрез настоящия подбор:
Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани на преддоговорно основание и на основание легитимен интерес (Ваш и наш) за целите на подбора, за Вашата идентификация, осъществяване на контакт с Вас, във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор с Вас, както и за защита на легитимни интереси на Дружеството. За извършването на подбор ни е необходима следната информация за Вас: имена; телефонен номер, електронна поща за контакт; данни за придобито образование, специалност, квалификация, правоспособност, умения, които се изискват за длъжността; данни за професионален опит. Молим да не ни изпращате данни извън посоченото, както и оригинали или нотариално заверени копия на документи. Събраните данни във връзка с подбора се обработват при пълна конфиденциалност и могат да бъдат споделени само с внимателно подбрани от нас обработващи.
Повече информация за обработваните от нас Ваши лични данни, Вашите права в тази връзка, сроковете за съхранение на данните и др. можете да намерите в нашето специализирано Уведомление за поверителност относно обработване на лични данни при набиране и подбор на персонал от Дружеството, публикувано на сайта на фирмата.
„Мебели Лудвиг България“ ЕООД, ЕИК: 131258042, със седалище и адрес на управление в гр. София 1766, бул. „Околовръстен път” № 267, телефон: 02/976 70 70, факс: 02/976 70 71

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби