СКЛАДОВ РАБОТНИК

Няма описание

Фирма „Оберон-Х“ ООД е една от водещите фирми в хранително-вкусовата промишленост. В резултат на повишаването обема на работа търсим да назначим в нашето производство „Складов работник”.
Изисквания:
-Средно образование;
-Умение за работа в екип;
-Опит на подобна позиция;
-Добри комуникационни способности;
-Гъвкавост и аналитично мислене;
-Оперативност, прецизност, коректност;
-Самодисциплина и организираност, отговорност и добри организационни умения;
-Лоялност, отговорност
Отговорности:
-Работа в склад със складова програма;
-Подготвяне на заявки;
-Разпределяне на направени заявки;
-Правене и изпълнение на подадени заявки;
-Увиване и стиковане на продукция;
- Опит като складов работник;
Какво предлагаме:
-Добро възнаграждение обвързано с постиженията;
-Професионална реализация във водеща организация;
-Възможност за дългосрочно развитие и работа в екип от професионалисти;
-Възможност за работа в динамична среда;
-ЧИСТА СУМА ЗА ПОЛУЧАВАНЕ 1380лв.
-Осигуровките са за сметка на фирмата
Работно място - с. РАВНО ПОЛЕ
Ако нашето предложение Ви е заинтригувало моля изпратете автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби