СКЛАДОВ РАБОТНИК

Няма описание

"РОБЪРТШОУ" ЕООД, която е новият собственик на "Каст Футура БГ" ЕООД, продължава да се разпознава като международен лидер в производството на компоненти за газови уреди. Към днешна дата компанията се радва на голям интерес от страна на клиенти и партньори, благодарение на страстен и опитен екип. Ние изграждаме устойчива стойност, като се стремим към най-доброто удовлетворение на клиента, като същевременно зачитаме околната среда и хората.

Във връзка с разрастването на производството и стремежа на компанията за стабилна организационна стуктура, фирмата търси да назначи:

СКЛАДАДЖИЯ

Задължения:
- извършване на товаро-разтоварна дейност;
- подготвяне на стоки по заявки за експедиция;
- подреждане на стоки в склада;
- сортиране на празен амбалаж;
- почистване на складовите площи;
- участие в инвентаризации.

Изисквания:
- средно образование;
- сръчност, умение за прецизно изпълнение на поставените задачи;
- умение за работа в екип, лоялност, високо ниво на организираност и експедитивност;
- правоспособност за управление на електрокар е предимство;
- опит на подобна позиция е предимство.

Ние предлагаме:
- трудов договор, постоянна и дългосрочна работа;
- добри условия на труд;
- двусменен режим на работа;
- стимулиращо възнаграждение.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни CV (автобиография).
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

Месторабота: гр. Пловдив, ул. Нестор Абаджиев 57
(бившия завод Устрем, на 300 м. след портала)
Информация на място или на тел.: 0882 921472

June 10th, 2022

София

Производство