Складов работник

Няма описание

АРМ ТОЙС ООД е фирма с дългогодишен опит във сферата на внос и търговия с детски играчки на българския пазар. Фирмата търси да назначи служител на длъжност складов работник.
Отговорности:
- Консултира клиентите за предлаганите артикули в склада.
- Приема и приготвя заявки на клиенти на едро и на дребно.
- Приема и обработва стоката при доставки.
- Организира и подрежда стоката.
- Товарно-разтоварна дейност при получаване на стока.
Роботно време:
Понеделник - Петък - 8:30 - 17:00
Събота и Неделя - почивени ден
Изисквания към кандидатите:
- Добри комуникативни умения
- Трудолюбивост
- Ентусиазъм
- Работа в екип
- Лоялност и отговорност
Фирмата предлага:
- Трудов договор
- 20 дена платен годишен отпуск
- Стабилна и дългосрочна работа
- Работа в малък и сплотен екип
- Преразглеждане на заплатата на всеки 6 месеца
- Коледен бонус
Ако проявите интерес моля изпратете вашата автобиография и снимка. Само подходящите кандидати ще бъдат потърсени за интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби