СКЛАДОВ РАБОТНИК

Нашата основна дейност е внос и търговия на интериорни и блиндирани врати. Благодарение на успешната си фирмена политика успяваме да се реализираме като надежден и качествен бизнес партньор.Предлагаме на своите клиенти и партньори богат избор от интериорни и блиндирани врати на конкурентни цени с разнообразие от цветове и модели.В дългосрочен план се стремим да реализираме динамично, успешно и устойчиво корпоративно развитие с фокус върху иновационната политика и добрите практики за работа с клиенти и партньори.Персоналът ни е висококвалифициран и амбициозен, работещ в интересна и динамична атмосфера. Екипът ни е обучен да обслужва клиентите с професионализъм и внимание към детайлите. И винаги с усмивка!

"Доорс България" е водеща компания в продажбите на интериорни и блиндирани врати, с утвърдени лидерски позиции в бранша и с отговорно отношение към своите клиенти.

Нашите цели са повече доволни клиенти, щастливи служители и постигане на високи резултати.

Предлагаме професионална възможност на отговорен и енергичен

Основни задължения:
- Извършва товаро-разтоварна дейност в склада;
- Участва в процеса по подготвяне на стоката по подадените заявки за изпълнение;
- Отговаря за правилното и точно подреждане, приемането и връщането на стоката в и от склада;
- Изпълнява други задачи, свързани с дейността на обекта;

Изисквания:
- Готовност за работа с физическо натоварване;
- Самостоятелност и отговорност;

Предлагаме:
- Постоянен трудов ангажимент;
- 5 дневна работна седмица с работно време от 8,00ч до 17,00ч;
- Почивни дни по националните празници;
- Осигурен обяд по време на работа;
- Работно облекло;
- Добронамерена работна среда.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем в най-кратки срокове.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби