СКЛАДОВ РАБОТНИК

Няма описание

Фирма „Юнайтед ойлс България“ ООД е с основна дейност продажба на ЕДРО И ДРЕБНО на смазочни продукти, производство и търговия с антифриз и течност за чистачки. За нашия екип в София, търсим да назначим нов колега на длъжността складов работник с опит в бранша.
Ние Ви предлагаме:
- Добри условия на труд;
- Постоянно работно място и трудов договор;
- Отлично заплащане;
- Петдневна работна седмица (от 8:30 ч. до 17:30 ч.)
Отговорности:
- Организира приемането, съхраняването и предаването на стоки и материали;
- Отпускане на стоки срещу оформени по съответния ред складови разписки;
- Контролиране на количеството на постъпващите в склада стоки, състоянието на техните опаковки и съответствието им с придружителните документи;
- Участие при извършване на инвентаризации в склада;
- Работи съвместно в екип;
- Участва в товаро-разтоварна дейност;
Изисквания:
- Умения за работа в екип;
- Опит на подобна позиция се счита за предимство;
- Правоспособност за управление на мотокар е задължително;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, то очакваме Вашата професионална автобиография и координати. С одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена своевременно връзка.
Всички данни, които предоставяте са лични и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери