СКЛАДОВ РАБОТНИК

Няма описание

Топ Принт е компания с традиции в широкоформатния дигитален печат и производството на рекламни продукти. През последните 16 години изградихме отдели и екипи от специалисти с професионален опит и креативни решения. Това ни помогна да развиваме своята дейност и да предлагаме богато разнообразие от продукти и услуги в областта на рекламната индустрия и визуалната комуникация.
Във връзка с разширяване на екипа ни, търсим отговорен колега за СКЛАДОВ РАБОТНИК.
Ключови отговорности:
• Организира приемането, съхраняването и предаването на материали от склада;
• Организира приемането и окомплектоването на материалите за производство;
• Извършва товаро-разтоварни и преносни дейности;
• Следи за хигиената и достъпността на складовите помещения.
Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Умение за работа в екип;
• Коректност и отговорност;
• Опит на подобна позиция се счита за предимство.
Ние предлагаме:
• Постоянен трудов договор;
• Работа в динамичен екип;
• Стандартна работна седмица и работно време (09:00-18:00ч.).
Ще очакваме автобиография със снимка, които ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности