СКЛАДОВ РАБОТНИК /ОБЩА РАБОТА/

Няма описание

Фирма “Хармонт” ЕООД е специализирана в производството на матраци, легла и спални за бита и хотелско обзавеждане.
Понастоящем търсим опитен професионалист, който да стане част от екипа на длъжност: Складов работник за обща работа
Основни задължения и отговорности:
- извършва товаро-разтоварни работи;
- подрежда стоката;
- почиства, зарежда и подпомага работата на отговорник склада;
- оказва съдействие с други дейности при необходимост;
Идеалния кандидат е :
- със средно образование;
- правоспособност за работа с електроповдигаща техника се счита за предимство;
- опит на подобна позиция е предимство;
- проявява отговорност и лоялност към фирмата;
- с умение за работа в екип.
Ние предлагаме:
- добри условия на труд;
- коректни трудовите отношения;
- трудов договор;
- добро заплащане;
- ваучери за храна
- приятна работна среда.
Ако искате да станете част от нашия екип, не се колебайте да ни изпратите своята актуална автобиография!
Само с одобрените по документи кандидати ще се свържем по телефона.
Предоставянето на лични данни е доброволно – тяхната обработка и използване в процеса по подбор на персонал, както и защитата им, са в съответствие с изискванията на Закона за защита на личните данни.”Хармонт”ЕООД , в качеството си на Администратор на личните Ви данни, гарантира за тяхната сигурност.

June 10th, 2022

Ямбол

Производство