Складов работник, общ работник

1.Изисквания:
- Организираност и дисциплина.
- Умение за работа с хора.
- Лоялност и чувство за отговорност.
- Умение за работа в екип.
- Грамотност;
2.Задължения и отговорности
- Изпълнение и изготвяне на заявки - комплектова и стикова поръчки за търговските обекти и клиенти на място;
- Участва в товаро-разтоварна работа
- Следене на складовата наличност.
- Складово подреждане - отговаря за своевременното и правилно приемане на стоката в склада;
- Подрежда и поддържа складовите наличности в класифициран и пригледен вид;
- Лепи стикери на продукти;
- Отговаря за навременното експедиране на стоката от склада;
- Длъжен е да познава продуктите на компанията и да обслужва представителите на клиентите и доставчиците бързо и
качествено;
- Отговаря материално за наличните стоки в склада;
- Изпълнява и други, допълнителни задачи поставени от ръководството.
3. Фирмата предлага
- Пълен социален пакет, навреме заплащана твърда работна заплата.
- Работа в млад, енергичен и амбициозен екип;
- Възможност за професионална реализация.
- РАБОТНО ВРЕМЕ: П-П 8,30 - 18,00ч.
Фирмата се занимава с: промишлени стоки, автоаксесоари, авточасти, автокозметика, инструменти, железария, за бита, сервиза, строителството, дом.потреби и др.
Предимства:
-шоф. книжка кат.С;
-свидетелство за управление на мотокар;
-технически умения за сервизна поддръжка и ремонт на техника предлагана от фирмата ни;
-неосъждани лица;
тел. за контакт 0896784512
На проявилите интерес за работа да заповядат на място:
!!!!Моля носете автобиография!!!!
адрес: Варна ЗПЗ
ул.Атанас Москов 25
складова база ТПК "Бриз"
склад "Гарван" 8,30-18,00

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби