СКЛАДОВ РАБОТНИК

Фирма „ХА-БЕ България” ООД е дъщерно дружество на немската „Ha-Be Betonchemie” GmbH – лидер в производството на добавки за бетон, продуктови системи за защита на повърхности, бои и пигменти за бетон, фибри и др.. Фирмата снабдява успешно повече от 7 години редица предприятия за производство на бетон, бетонови изделия и конструкции в България не само с висококачествени продукти и технически средства, но и с адекватни пазарно ориентирани цялостни технологични решения с подкрепа на приложни специалисти директно при клиента или на работната площадка. Професионалните познания в бетоновата технология, както и висококачественото практически ориентирано обслужване на клиентите правят „ХА-БЕ България” ООД  надежден и желан партньор в производството на бетон.

Нашата компания е производител на добавки за бетон, фибри, продуктови системи за защита на повърхности, бои за бетон и др.. Ние доставяме не само висококачествени продукти, но и цялостни технологични решения за своите клиенти на пазара в България. Във връзка с увеличаване на обхвата на дейността ние търсим да назначим за нашата производствено-складова база в с. Езерово 9168, област Варна:
Основни отговорности:
- Извършва товаро-разтоварна дейност с подходящата подемна техника;
- Подреждане, палетизиране и комисиониране на стоките в склада;
- Изготвяне на поръчки и подготовка за тяхната експедиция;
- Подготовка на суровините и амбалажа за производствения процес;
Изисквания към кандидата:
- Завършено средно образование;
- Умения за работа в екип и работа при поставени срокове, внимание към детайла;
- Отговорност, изпълнителност и лоялност към компанията;
- Притежание на свидетелство за „Водач на мото/електрокар“ и поне година опит се считат за предимство;
- Опит на такава позиция в производствено предприятие или складова база се счита за предимство;
- Участва активно в производствения процес, като се ангажира с количествени и качествени цели;
- Позицията е свързана с физическо натоварване;
Ние предлагаме:
- Работно време – 8-часов работен ден (8:30 ч. до 17:30 ч.), петдневна работна седмица (Понеделник - Петък);
- Атрактивно стартово заплащане и допълнителни бонуси в зависимост от придобитите класификации, опит и лични умения;
- Безупречни работни условия в нова и модерна база;
- Коректно отношение, възможност личностно и професионално развитие;
Ако Вие отговаряте на изискванията и сте мотивирани за дългосрочна работа, моля изпратете актуално CV със снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Производство