СКЛАДОВ РАБОТНИК

Няма описание

Асеновград

Компанията за автоаксесоари PRO GROUP DE търси да назначи складов работник
Задължения:
Товарене, разтоварване и вътрешно складово движение според установени фирмени процедури;
Проверка на складовата наличност;
Подготовка и извеждане на заявки от склада.
Изисквания:
Средно образование;
Добри умения за работа с цифри;
Комуникативни способности;
Да работи ефективно в екип;
Шофьорска книжка - предимство.
Компанията предлага:
Трудов договор;
Работа за утвърдена компания, в динамична обстановка и стабилна среда;
Сплотен колектив , готови да окажат съдействие и подкрепа в работния процес по всяко време;
Условия на труд, изцяло съобразени с действащото трудово и осигурително законодателство в страната;
В случай, че позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете своя актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД..
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби