СКЛАДОВ РАБОТНИК

Фирма "Конкурент" ООД е основана през 2003 г. в гр. Варна. Основната ни дейност е внос и дистрибуция на широка гама строителни аксесоари. Някои от основните ни продуктови групи включват монтажни планки; крепежни елементи; поцинковани и неръждаеми такелажни продукти; въжета и други. Фирмата ни има 3 магазина в гр. Варна. Наши продукти се дистрибутират и в други градове в страната чрез наши партньори и дистрибутори, включително и хипермаркети. Повече информация за дейността ни и продуктовата ни гама може да получите като посетите сайта ни www.krepo.com

Фирма "Конкурент" ООД е създадена през 2003 г. в гр.Варна. Основната ни дейност е внос и търговия на крепежни елементи и строителни аксесоари. Във връзка с разширяването на дейността ни търсим да назначим служител в склад. Месторабота: гр. Варна, ЗПЗ, бул. Атанас Москов 22, складова база "КРЕПО".
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Приемане и подреждане на доставена стока от доставчици
- Изпълняване на клиентски заявки и подготвяне за експедиция
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
- Отговорност към работата и умения да извършва поетите ангажименти
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа в млад и динамичен екип
- Адекватно заплащане и допълнителни бонуси
- Обучение и фирмено работно облекло
Ако отговаряте на нашите изисквания и имате интерес към работата, моля да изпратите автобиография и снимка. Ще се свържем само с одобрени кандидати.

June 10th, 2022

Варна

Производство