Складов работник

Нашата фирма, Арайз Ко ЕООД, е американско-българска компания за електронна търговия с модни дрехи и оперира под марката “Marcella”. Ние произвеждаме ежедневни дрехи със съвременен дизайн и продаваме в цял свят, като най-големите ни пазари са САЩ, Канада и Западна Европа.
За склада ни в София търсим складов работник, който да помага с различни товаро-разтоварни и логистични задачи от ежедневната работа на фирмата.
Задълженията включват:
- Приемане на платове и материали, включително разтоварване, пренасяне и подреждане в складовото пространство.
- Заскладяване на стока и материали, включително описване, етикетиране, разместване, подреждане, поставяне върху стелажи, преброяване, и т.н.
- Помощ с инвентаризации на материали и стока – преброяване, етикетиране, преподреждане
- Подготовка на материали за изпращане към външни производители – преброяване, етикетиране и изписване от склада съгласно списък
- Извършване на доставки на платове и материали от и до производители в София, с които фирмата работи
- Помощ при поддържането на офиса чист и подреден през деня - например изнасяне на празни кашони и кашони с текстилни отпадъци, подреждане на кашони и т.н. (основното почистване се извършва от почистваща фирма ежедневно)
Изисквания:
• Средно образование
• Подходящ професионален опит и сръчност при изпълнение на гореизброените задачи
• Опит в склад или в производството на облекла е предимство
• Желание за работа и желание за изпълнение на разнородни задачи
• Желание да помага на другите
• Организираност и подреденост
• Отговорност, дисциплина, точност при изпълнението на задачите
• Човек, на който може да се разчита
Арайз Ко ООД предлага:
• Трудов договор с всички придобивки, съгласно българското законодателство.
• Атрактивно възнаграждение и бонус, съответстващи на качеството на работа и постигнатите резултати.
• Отлични работни условия в разрастващ се офис.
• Позитивна и динамична работна среда.
Ако отговаряте на условията и се интересувате от позицията, моля изпратете автобиография на български или се обадете на телефон:
0894004448, Ивайло Везенков

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности