Складов работник

Няма описание

Във връзка с разширение на южната логистичната база на Валерий СиМ Груп АД търсим отговорни служители за позицията СКЛАДОВ РАБОТНИК.
ПРЕДЛАГАМЕ ОТЛИЧНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД, МНОГО ДОБРО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И СЛУЖЕБЕН ПРЕВОЗ ДО РАБОТНОТО МЯСТО!
ОТГОВОРНОСТИ:
Участва във всички складови процеси: товаро-разтоварна дейност, прием и подреждане на стоки, комплектоване, проверка и пакетиране на стоки за доставка към клиенти.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Минимум средно образование;
- Умение за работа с вътрешно-складова техника;
- Опит при работа с мобилни устройства /баркод четец/ е предимство;
- Енергичност и добър ресурс за работа под напрежение;
- Умения за работа в екип;
- Прецизност, лоялност и коректност.
МОЛЯ, ПРЕДИ ДА КАНДИДАТСТВАТЕ, СЪОБРАЗЕТЕ СЕ С ИЗИСКВАНИЯТА ЗА ПОЗИЦИЯТА!
Очакваме Ваше актуално СV, със снимка.
Всички предоставени документи са под защита на Общия регламент за защита на личните данни и ЗЗЛД и ще бъдат разгледани в условията на конфиденциалност.
За интервю ще бъдат поканени само кандидати, които са одобрени по документи.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери