СКЛАДОВ РАБОТНИК

Няма описание

Ойрокуриер ЕООД е дъщерно дружество на ОЙРОШПЕД, специализирано в областта на куриерските услуги и вътрешния автомобилен транспорт на територията на България.
Ойрокуриер ЕООД се специализира в предлагането на спедиторски, логистични, складови, дистрибуционни и куриерски услуги от врата до врата като икономична и експресна услуга. Организира складиране и превоз на опасни товари (ADR), частични и комплектни товари, групажни пратки, палетизирани товави, текстил на закачалки. Фирмата разполага с добре изградена мрежа от разпределителни центрове, собствени камиони и договорни отношения с превозвачи в цяла България.
Във връзка с увеличаване обема на работа, Ойрокуриер ЕООД търси да назначи:
СКЛАДОВ РАБОТНИК за гр. София
Задължения и отговорности:
- приемане на стока в склада; складиране на стоката;
- проверка на всички документи, съпътстващи приемането и предаването на стоката;
- контролира качеството, количеството и съответствието на стоките с придружаващите документи и със специфичните изисквания на клиентите;
- други дейности, свързани със заеманата длъжност.
Работно време: два работи / два почива, 11:00ч. - 23:00ч.
Вашите умения и качества са:
- опит на подобна позиция;
- свидетелство за управление на електро и мотокар;
- отлична организираност и дисциплина, комуникативни умения;
- личностни качества и умения: умения за работа в екип, отговорност, лоялност, стриктност.
Предлагаме Ви:
- работа в престижна и сигурна организация с дългогодишна успешна история;
- добро стартово възнаграждение, с включена допълнително бонус схема;
- работа на трудов договор и пълен осигурителен доход;
- допълнително здравно осигуряване, включващо възстановяване на разходи за лечение и закупуване на лекарства;
- ваучери за храна;
- допълнителна застраховка "Трудов риск;
- възможност за карта Мултиспорт.
Моля изпращайте CV с актуална снимка, като посочвате Ref № на длъжността, за която кандидатствате.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Само одобрените кандидатури ще бъдат поканени на интервю

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери