Склададжия

Подразделението на ТNТ в България е основано на 22.12.1995 г. и вече 20 години успешно работи на българския пазар, предлагайки най-обширната гама от експресни транспортни услуги за доставка на документи, колети и карго товари до и от над 200 страни по света и на територията на цяла България. Повече информация за TNT България може да бъде намерена на http://www.tnt.com/bgЦентралният разпределителен център на ТNТ България е в гр. София. Страната е разделена на 5 региона, с офиси в следните градове: София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен и Севлиево. Мрежа от над 20 агенти покрива цялата територия на България.

Цел и обхват на длъжността:
Навременна обработка на пратките на клиентите с цел доставка навреме и в перфектно състояние на стоките.
Задължения и отговорности:
• Обработване на пратки в склада, включително и ръчна:
- Безопасно товарене и разтоварване на превозните средства, спазвайки процедурите на компанията и избягвайки причиняването на щети на същите
- Дейности свързани със сортиране, сканиране и опаковане на пратките
• Спазване на законовите изисквания, политиките и процедурите свързани със сигурност, здраве и безопасност при работа.
Изисквания:
• Средно образование;
• Умения за работа в екип;
• Точност и педантичност;
• Свидетелство за правоспособност за управление на електрокар – предимство;
• Компютърна грамотност – предимство.
Ние предлагаме:
• Трудов договор с ТНТ България ЕООД;
• Работа на смени съгласно месечен график:
- Редуване на първа и втора смяна от понеделник до петък
- Първа смяна от 05:00-14:00 часа, втора смяна от 13:00-22:00 часа
• Допълнително мотивиращо възнаграждение за положените часове нощен труд;
• Карта за градски транспорт или Ваучер за гориво. При необходимост осигуряване на транспорт за първа смяна;
• Платен годишен отпуск 25 работни дни;
• Допълнително здравно осигуряване и Застраховка трудова злополука;
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята професионална автобиография и мотивационно писмо, в които следва да посочите име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни / управленски, професионални умения; данни за правоспособност за управление на МПС.
Най-учтиво Ви молим да не включвате други лични данни в автобиографията си. В случай че желаете да ни дадете допълнителна данни или документи, моля да ги представите на интервюиращия Ви служител, който ще Ви ги върне веднага, щом се запознае с тях.
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от "ТНТ БЪЛГАРИЯ" ЕООД, действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери