Склададжия

С енд И Груп ЕООД е създадена през 2007г. Дейността на фирмата включва цялостно проектиране, доставка и монтаж на отоплителни, климатични, вентилационни, слънчеви системи. Фирмата разполага с богата гама климатична техника от водещи марки в сектора, специализирана монтажна, транспортна техника, както и собствен сервиз, следгаранционно обслужване и консултации.

Бургас

Фирма С енд И Груп ЕООД извършва цялостно проектиране, изграждане на отоплителни, вентилационни, слънчеви, ВиК инсталации и климатични системи.
Търсим да назначи склададжия
Отговорности:
*Подреждане и заделяне на складовите наличности по фирми и групи;
*Товарене и разтоварване на стоки;
* Входящ и изходящ контрол на стоките
*Отговаря за приемането, съхраняването и предаването на стоки и материали;
*Отпуска стоки и материали срещу представени складови разписки;
* Участва при извършването на инвентаризации в склада;
* Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Изисквания:
*Завършено средно образование;
*Самодисциплина, организираност и отговорност към поставените задачи;
*Енергични, с желание за работа в динамична среда;
*Шофьорска книжка, активен шофьор
Условия на работа:
*Работа в млад и динамичен екип;
*Възможност за развитие и фирмено обучение.
*Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
*Работа на пълен работен ден
В случай на интерес от Ваша страна, моля изпратете автобиография със снимка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби