Склададжия

Няма описание

"Компас" е българска компания, производител на месни, месно-зеленчукови и рибни стерилизирани продукти.
За склад „Готов продукт“ търсим кандидат за позицията
Склададжия
Ние предлагаме:
• Дългосрочен ангажимент;
• Мотивиращо възнаграждение и бонуси;
• Допълнителни социални придобивки;
• Професионално обучение, стабилност и перспективи за развитие;
• Високи стандарти на работа и отлична работна среда;
Подходящият кандидат има:
• Завършено средно образование;
• Опит на сходна позиция над 1 година;
• Валидно свидетелство за правоуправление на електоповдигач/ ричтрак - ще се счита за предимство.
Вашите основни задължения ще бъдат:
• Прием на стоки и материали - контролиране на качество, количество и окомплектованост.
• Съхраняване на стоки и материали - следене състоянието на съхраняваните стоки и материали и предприемане на необходимите действия при възникнали проблеми.
• Подготвяне на заявки за клиенти.
• Извършване на периодични инвентаризации в склад „Готов продукт“.
• Изпълняване и на други конкретно възложени задачи свързани със заеманата длъжност.
Как да кандидатствате:
В случай, че позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Вашата професионална автобиография със снимка, като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата.
Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Монтана

Ремонтни и Монтажни дейности