Системен Администратор

,„Мебели Виденов“ е бранд със сериозно пазарно присъствие в България. Огромното разнообразие от добри продукти на достъпни цени, доставките в кратки срокове, развитата търговска мрежа в цялата страна, както и изключително удобното и добре структурирано онлайн обслужване са само част от предимствата на ямболската компания за мебели днес. В компанията успешно работи вътрешната програма за препоръки, чрез която всеки служител има възможността лично да подкрепи развитието на екипа с предложение за кандидати по отворените позиции в компанията.Стремежът на ръководство то на „Мебели Виденов“ е свързан с утвърждаването ú на пазара като компания, която познава, разбира и се грижи за своите клиенти и прави всичко възможно да удовлетворява техните нужди и очаквания. Основна заслуга за изпълнението на тази задача имат служителите на „Мебели Виденов“. Днес във „Ви Джи Глобал“ в страната работят над 1000 служители. Те на практика са най-голямото богатство на компанията.

„Мебели Виденов‘‘ e водеща компания в областта на производството и търговията с мебели.
Във връзка с развитието на своята дейност, фирмата търси подходящ кандидат за позиция Системен Администратор за гр. Ямбол.

НИЕ ЩЕ ТИ ПРЕДЛОЖИМ:

• Сигурно работно място и дългосрочен ангажимент;
• Въвеждащо обучение и постоянно съдействие по време на работа;
• Мотивиращо твърдо възнаграждение и допълнителни бонуси;
• Отлични възможности за развитие и реализация в структурата на компанията;
• Професионална подкрепа и уважение към личността;
• Коректно и индивидуално отношение;
• Обективна оценка и навременна обратна връзка.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Ежедневен мониторинг и поддръжка на информационните технологии в компанията;
• Осигуряване на безпроблемен достъп на потребителите до информационните технологии;
• Инсталация, конфигурация и поддръжка на Linux и Windows базирани операционни системи; сървърен, стандартен системен и приложен софтуер, периферни устройства;
• Диагностицира и отстранява повреди по компютърната техника и периферни устройства;
• Поддържа и конфигурира компютърна мрежа;

ИЗИСКВАНИЯ:

• опит с изграждане и поддържане на Linux, Windows Server сървърни системи;
 опит с програмни езици, програмиране;
• опит с VMware vSphere;
• опит в изграждане и поддръжка на системи за контрол на достъп;
• опит в инсталиране, конфигуриране и поддръжка на PBX системи;
• опит в администриране и поддръжка на Active Directory;
• опит в инсталиране, администриране и поддръжка на бази данни;
• опит в конфигуриране и администриране на IP базирани системи за видеонаблюдение;
• шофьорска книжка категория B;

ОСВЕН ДОБРО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ, ЩЕ ТИ ОСИГУРИМ И:

• Ваучери за храна;
• Застраховка;
• Организиран обяд;
• Мултиспорт карта;
• Търговски отстъпки за служители;
• Стимули при раждане на дете и стаж в компанията;
• Стимул за препоръчан кандидат за работа;
• Отлични условия на труд в модерна и високотехнологична обстановка;
• Приятелска и здравословна среда на работа;
• Трудови правоотношения изцяло съобразени с българското законодателство.

Ние вярваме, че хората са най-ценната инвестиция и ще се радваме да си част от нашия успешен отбор!

Ако предлаганата позиция представлява интерес за теб, моля изпрати своята автобиография с актуална снимка.
На интервю ще поканим само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Ямбол

Административни, Офис и Бизнес дейности