Shift Manager - Ciccione Panini Bar MLADOST 4

Няма описание

Търсим ОТГОВОРНИК НА СМЯНА  за заведения Ciccione Panini Bar в гр.София жк. Младост 4 БПС сграда 10
Предлагаме
- конкурнтно възнаграждение 2000 лв.
- осигурен транспорт след 23:00 чеса.
- заплащане на допълнителни изработени часове  8 лв.
- платен годишен отпуск 20 дни.
- гъвкав работен график на смени.
- консумация в заведението и ползване на 50 % отстъпка.

Изисквания
- комуникативност
- отговорност
- желание за работа
- предишен опит в подобни заведения 1 година
- примство работа с Rkeeper или Eltrade складова програма
- 1 година на подобна позиция

Задължения
Обслужване и посрещане на клиенти в заведение на самообслужване.
Организара и ръководи смяната за безпроблемно протичане.
Приемане на доставки, работа със стокови наличности изпраща не на поръчки по email.
Изготвяне на дневни с седмични  ревизии.
Следни за спазване на фирмените стандарти и комуникация с контролни органи и институции по време на работа.
Отчитане на касов апарат
Обучение на нови служители за работа с:
-Работа с касов апарат
-Приготвяне на кафе напитки.
-Работа на деликатесен щанд с колбаси и сирена продажба на вина.

Ако тези условия те интересуват кандидаствай за служител при нас.
РАЗЛИЧНОТО МЯСТО ЗА РАБОТА
ОЧАКВАМЕ ТВОЕТО ОБАЖДАНЕ ИЛИ CV

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм