Сервизен техник за подемна техника

Водещ български кранопроизводител с пазарни позиции в България и чужбина търси сервизен техник, базиран в град Варна.
Роля и отговорности:
• Осъществява дейности по монтаж, ремонт и поддръжка на индустриални кранове и електротелфери. Клиентите са основно в България, но и в чужбина;
• Участва в настройката и пускането в експлоатация на подемните съоръжения;
• Извършва шлосерски и монтажни дейности по съоръженията;
• Води техническа документация и отчетност за извършената работа;
• Базиран в град Варна. Работа на ненормирано работно време, но в нормални работни дни.
Задължителни изисквания:
• Техническо образование (средно или висше);
• Готовност за интензивно пътуване в България, възможно е извън страната (Румъния);
• Свидетелство за управление на МПС;
• Желание за работа;
• Способност за работа в екип;
• Без страх от височини;
• Умение в тълкуването на работни чертежи и планове;
• Компютърна грамотност – MS Office;
• Техническа сръчност.
Ще имате предимство, ако притежавате:
• Опит на сходна позиция в машиностроенето;
• Електротехническо образование;
• Опит в заваряването;
• Английски език.
Компанията предлага:
• Стабилна работа във фирма с постоянно развитие;
• Възможност за командировки в страната и чужбина;
• Техническо обучение за електротелфери и кранове;
• Добро възнаграждение;
• Възможност за професионално развитие;
• Добри условия на труд.
За да кандидатствате подайте професионална автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Може да кандидатствате и на адрес: гр. Габрово, ул. Генерал Николов № 1
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от Подемкран АД действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби