Сервизен техник

Фирма "ХОД Сервиз" ЕООД е основана в град Стара Загора през 1993 г. Специализирана е в сервиз на мотокари, електрокари, газокари и транспалетни колички.Извършва търговия с нови и рециклирани електрокари, мотокари, газокари и транспалетни колички.Доставя широка гама резервни части за складова техника.Разполага със собствена сервизна база и мобилен сервиз.Отдава мотокари, електрокари и транспалетни колички под наем.Изкупува употребявани електрокари, мотокари и основни възли за тях.Купува, продава и отдава под наем нови, рециклирани и втора ръка транспалетни колички.

ХОД Сервиз ЕООД, фирма с 29 години опит в областта на експлоатацията, подръжката и ремонта на подемна и складова техника, търси мотивирана личност, която да се присъедини към нашият екип, на длъжност сервизен техник.
Изисквания:
- Средно или висше образование /техническото образование е предимство/;
- Опит в сервизирането и ремонта на автомобили и транспортна техника е предимство;
- Добри комуникативни умения и екипност в изпълнение на служебните задължения;
- Динамична и мотивирана личност.
Имате предимство, ако:
- Владеете технически английски
- Имате опит с подемна и складова техника
- Имате шофьорска книжка и сте активен шофьор
- Ако сте специалист в конкретна област: електроника, ДВГ, хидравлика.
Отговорности:
- Извършване на диагностика, ремонт и поддръжка на мотокари, газокари, електрокари и складова техника;
- Мобилен сервиз на място при клиента.
Предлагаме:
- Обучение
- Мотивиращо възнаграждение
- Трудов договор
- Пълни осигуровки
- Пет дневна работна седмица
- Работно време от 8:30 до 17:00 часа
- Винаги коректно отношение
- Възможност за развитие, както на уменията Ви, така и на заплащането Ви.
Ако предложението ни представлява интерес, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ремонтни и Монтажни дейности